Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Otevření sběrných dvorů

Otevření sběrných dvorůLIKO SVITAVY a.s. oznamuje !

 

Vážení spoluobčané, v rámci boje proti koronaviravé epidemii jsme dne 17.3. uzavřeli provozovny sběrných dvorů a překladišť odpadu ve městech Svitavy, Litomyšl a Polička. Počínaje dnem 15.4. dojde k jejich znovuotevření, všechny uvedené provozovny přejdou do běžného provozu dle obvyklé provozní doby jednotlivých zařízení.

Žádáme občany, kteří využijí služeb těchto provozoven, aby respektovali opatření, která současnou dobu provázejí. Aby dodržovali nošení ochranných roušek, aby pokud možno přistupovali při odbavování v pořadí, v jakém do provozovny přijdou či přijedou, aby dodržovali bezpečný odstup od ostatních zákazníků a pracovníků obsluhy provozovny. Žádáme zákazníky, aby dbali pokynů obsluhy navštíveného zařízení. Prosíme o trpělivost a ohleduplnost, protože je možné, že zpočátku dojde k velkému náporu v těchto zařízeních.

 

Děkujeme za vaše laskavé pochopení.

 

Josef Gestinger

LIKO SVITAVY a.s.